Зміна правил оформлення літ-ри 17.02.2017

Шановні автори!

 

"Доповіді НАН України" публікують короткi повiдомлення про оригінальні і ніде не надруковані дослідження в галузі математики, природознавства і техніки, авторами яких є дійсні члени та члени-кореспонденти НАН України. Журнал публікує також повідомлення інших авторів, подані дійсними членами та членами-кореспондентами НАН України з відповідної спеціальності.

Призначення "Доповідей НАН України" полягає перш за все в публікації повідомлень про нові наукові дослідження, що мають пріоритетний характер.

Публікація в "Доповідях НАН України" не перешкоджає опублікуванню розширеного варіанта статтi в інших періодичних виданнях.

Журнал занесено до бази даних «Наукова періодика України»; реферується у реферативному журналі «Джерело»; електронна копія журналу зберігається в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

Входить до Переліку фахових видань України (категорія "В") зі спеціальностей: фізико-математичні, геофізика, технічні, хімічні та біологічні.

З 2014 р. публікаціям журналу агентством CrossRef надаються цифрові ідентифікатори DOI. Журналу присвоєно індекс DOI 10.15407/dopovidi

З повагою, Редакція