Зобов'язання

Користувачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку і посилань на повні тексти статей журналу «Доповіді НАН України».

          Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути опубліковані в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути наведені відповідним чином (наприклад: автор, назва статті, «Доповіді НАН України», рік випуску, номер тому, номер сторінки, номер малюнка і DOI для статті, якщо це передбачено).
          Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Доповіді НАН України» дозволено тільки за згодою з редакцією журналу.
          Подання статей до редакції журналу та подальша їх публікація - безкоштовні. За авторами без обмежень зберігається авторське право. Авторам дозволено розміщувати свої остаточні PDF-файли, які надаються журналом «Доповіді НАН України», на їхніх особистих або інституційних веб-сайтах і передавати, при необхідності, ці файли в архіви.