Біологія

Вплив УФ-В на транскрипційні профілі генів основних білків, залучених до розвитку аутофагії за участю мікротрубочок

1Оленєва ВД, 1Литвин ДІ, 1Ємець АІ, 1Блюм ЯБ. Вплив УФ-В на транскрипційні профілі генів основних білків, залучених до розвитку аутофагії за участю мікротрубочок. 2018 ;(1):100-109.

Життєві потенціали амфіміктичних і апоміктичних щиповок (Cypriniformes, Cobitidae, Cobitis): порівняння за зараженістю трипаносомами і числу ядерних фрагментацій

Межжерін СВ, Салій ТВ, Циба ОО, Лосєв ОО. Життєві потенціали амфіміктичних і апоміктичних щиповок (Cypriniformes, Cobitidae, Cobitis): порівняння за зараженістю трипаносомами і числу ядерних фрагментацій. 2017 ;(11):83-89.

Перспективи застосування кремнієвмісної органо-мінеральної суміші для зниження ґрунтовтоми в плодових садах

Заіменко НВ, Павлюченко НА, Елланська НЕ, Юношева ОП, Іваницька БО, Харитонова ІП, Дідик НП, Росіцька НВ. Перспективи застосування кремнієвмісної органо-мінеральної суміші для зниження ґрунтовтоми в плодових садах. 2017 ;(11):76-82.

Ефект холодової аклімації на кріопреципітацію білків Tenebrio molitor за наявності дегідратуючого агента поліетиленгліколю

1Гулевський ОК, 1Третяк ДВ, 1Реліна ЛІ, 1Нікольченко АЮ. Ефект холодової аклімації на кріопреципітацію білків Tenebrio molitor за наявності дегідратуючого агента поліетиленгліколю. 2016 ;(4):99-105.

Сторінки