Біологія

Похідні бурштинової кислоти: вплив на метаболічні фактори розвитку втоми і працездатність за умов фізичних навантажень

Гуніна ЛМ, Войтенко ВЛ, Носач ОВ. Похідні бурштинової кислоти: вплив на метаболічні фактори розвитку втоми і працездатність за умов фізичних навантажень. 2021 ;(1):93-99.

Холестерол і його естери в жовчі щурів при тетрациклініндукованому гепатозі та застосуванні фосфоліпідів молока

Томчук ВА, Грищенко ВА, Весельський СП, Решетнік ЄМ, Євтушенко МЮ. Холестерол і його естери в жовчі щурів при тетрациклініндукованому гепатозі та застосуванні фосфоліпідів молока. 2020 ;(12):93-99.

Реалізація ефекту порятунку на цитогенетичному рівні внаслідок взаємодії між інтактними нормальними та опроміненими малігнізованими лімфоцитами крові людини

Шеметун ОВ, Талан ОО, Дибська ОБ, Пілінська МА. Реалізація ефекту порятунку на цитогенетичному рівні внаслідок взаємодії між інтактними нормальними та опроміненими малігнізованими лімфоцитами крові людини. 2020 ;(10):77-84.

Формування аутофагосом та транскрипційна активність генів atg8 у клітинах кореня арабідопсису при розвитку аутофагії за умов мікрогравітації

Шадріна РЮ, Горюнова ІІ, Блюм ЯБ, Ємець АІ. Формування аутофагосом та транскрипційна активність генів atg8 у клітинах кореня арабідопсису при розвитку аутофагії за умов мікрогравітації. 2020 ;(9):77-85.

Сторінки